دستگاه پاور آنالایزر - دیبا الکتریک

ویژه افزودن به پسندها
0.00 (0 votes)
شماره تماس 09121228182 مهندس افشار
www.dibaelectric.com
instagram: ---

توضیحات

دستگاه پاور آنالایزر (تخفیفات ویژه نوروز) -  09121228182 مهندس افشار - تک و عمده

خرید پاور آنالایزر، انواع سیستم ارتینگ، انواع تست باکس، انواع انرژی متر دیجیتال و انواع رله های حفاظتی.  

از امکانات منحصر به فرد دستگاه پاور آنالایزر امکان نمایش شکل موج به صورت رنگی  و نمایش هارمونیک اتصال به کامپیوتر می باشد. 

انواع دستگاه پاورآنالایزر در صنعت برق ساختمان کاربرد ویژه ای دارند و جهت اندازه گیری انواع توان های اکتیو، راکتیو و ظاهری کسینوس فی استفاده می شوند. 

کاربرد پاور آنالایزر زیاد است و نمیتوان ان را مختص به جای خاصی دانست زیرا تقریبا هر شبکه الکتریکی و مدار نیازمند بررسی و کنترل نحوه رفتار انرژی در آن است بنابراین میتوان پاور انالایزر را دستگاهی پر کابرد نامید.

انواع دستگاه پاور آنالایزر (پاورمترها Powermeter ) دستگاهی هستند که برای محاسبه توان ، انرژی ، توان اکتیو و راکتیو ، فاکتور توان(PF ) واندازه‏ گیری ولتاژ ، جریان طراحی گردیده ‏اند .همانطور که میدانید توان معرف انرژی درواحد زمان میباشد و با واحد وات اندازه گیری میشود و در الکتریسیته از حاصل ضرب ولتاژ در جریان به دست می‏ آید.این در حالی است که در سیستمهای الکتریکی ، خصوصا در جریان متناوب نیاز به آنالیز بسیاری از فاکتورها میباشد که در تولید و نحوه انتقال انرژی و مصرف آن در تجهیزات الکتریکی بسیار موثر میباشند . پاور آنالایزریا هارمونیک آنالایزر برای اندازه گیری چنین پارامترهائی نظیر ولتاژ ، جریان ، اغتشاش هارمونیک و بسیاری از پارامترهای کیفی توان طراحی شده اند.پاورآنالایزر به همراه نرم افزار برای آنالیز، و همچنین پراب و کلمپ جهت اندازه گیری جریان و ولتاژ سه فاز میباشد.پاور آنالایزر یک ابزار ضروری برای هر مدارالکتریکی است. به کمک پاور آنالایزر می توانید ولتاژ باتری تان را قبل و بعد از پرواز چک کنید، پک باتری تان را بالانس کنید، جریان، ولتاژ و توان سیستم تان را چک کنید. به کمک این پاور آنالایزرها، همه این کارهای مهم را به راحتی خواهید توانست انجام بدهید.

 

جزئیات خاص

ایمیل Dibaelectric@yahoo.com
تلفن همراه 09121228182
فکس 66751075
وبسایت www.dibaelectric.com
آدرس تهران، لاله زارنو، کوچه گل پرور، پلاک 12- طبقه همکف- واحد 3
مدیرعامل عباس افشار
آدرس کارخانه ---
Telegram ---

موقعیت


تهران، لاله زارنو، کوچه گل پرور، پلاک 12- طبقه همکف- واحد 3

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 30
نمایش داده شده: 2359
انقضا: 2018-07-08 05:16:22

نظرات

Rating

Price
Product state
Shipment

Users' reviews

Log-in to add review
video bokep indonesia informasiku